Usługi

Transfery lotniskowe

Zapewniamy pełny transfer w klimatyzowanych autobusach o wysokim standardzie z międzynarodowych portów lotniczych w Madrycie, Maladze, Sewilli i Granadzie. W trosce o wygodę uczestników projektu zapewniamy dużo zabawy od samego początku. Gwarantujemy niesamowitą atmosferę w rytmie hiszpańskich hitów podczas całej podróży (to nie czas na sen – ¡viva España!). Każdego dnia podczas projektu zapewniamy transport do instytucji i firm, w których odbywają się staże lub praktyki zawodowe.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie grupowe jest zawsze dostosowane do prywatnych potrzeb uczestników. Nasze pokoje spełniają oczekiwania wszystkich uczestników. Do dyspozycji uczestników jest przestronny salon, kuchnia i taras. Rezydencja wyposażona jest we wszystkie niezbędne sprzęty (lodówka, mikrofalówka, pralka). Dostępne jest również bezpłatne Wi-Fi. Nauczyciele / przywódcy grup są umieszczani w przestronnych pokojach jednoosobowych o wysokim standardzie wraz z grupami.

Kuchnia

Większość naszego kreatywnego zespołu jest fanem lekkiej i pysznej kuchni śródziemnomorskiej. Dlatego wybierając odpowiednie menu dla grupy, dokładamy wszelkich starań. Zapewniamy śniadanie, obiad i kolację. Oferta kulinarna za każdym razem przygotowywana jest dla każdej grupy. Nasi kucharze zrobią wszystko, aby najlepsze wspomnienia po zakończeniu projektu były dokładnie związane z jedzeniem. Świeżo mielona kawa rano, owoce morza po południu ze szklanką sangrii i jamón serrano na kolację – to uwielbiamy. Jesteśmy również przygotowani na indywidualne potrzeby członków grupy (menu można dostosować do diety bezglutenowej i diety wegetariańskiej).

Przygotowanie językowe

Każda grupa może skorzystać z prowadzonego przez nas intensywnego kursu hiszpańskiego. Doświadczony i licencjonowany personel w niekonwencjonalny sposób zapozna Cię z bazami jednego z najbardziej melodyjnych języków świata. Nasze lekcje prowadzone są oryginalnymi metodami, pełnymi energii i nowoczesnych technik nauczania. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały do nauki. Każdy uczeń ma możliwość otrzymania certyfikatu europejskiego certyfikatu językowego na odpowiednim poziomie.