O nas

Europuente wspiera projekty mobilności w ramach programu Erasmus+. Głównym celem firmy jest pomoc europejskiej edukacji w procesie przygotowania, organizacji i implementacji projektów w ramach Zadania 1 w obszarze edukacji szkolnej, edukacji zawodowej i praktykach młodzieży. Głównym celem Europuente jest zmienjszenie poziomu bezrobocia w Europie poprzez optymizację systemu edukacji i współorganizowanie ćwiczeń i zawodowych praktyk w celu podniesienia kompetencji i nabywania nowych profesjonalnych zdonlności, pogłębiania doświadczeń kulturowych i współpracy ze szkołami z Europy. Ponad to misja Europuente jest ściśle powiązana z promocją nauczania jako formalne, nieformalne i informacyjne nauczanie w celu zwiększenia potencjału Europy.

Nasz zespół:

Joachim Czalej

CEO

Claudia Sanchez Ruiz

Project Manager

Estera Czalej

Wsparcie studenta

Alicja Beata Ogorzelska

Wsparcie studenta


Mateusz Wojciechowski

Kierownik kontaktu międzyszkolnego

Oferujemy:

Transport

Zapewniamy pełny transport w klimatyzowanych busach wysokiego standardu z międzynarodowych lotnisk w Madrycie, Maladze, Seville i Granadzie.

Zakwaterowanie

Oferujemy zakwaterowanie w akademii Europuente zlokalizowanej w centrum miasta, zazwyczaj w pojedyńczych pokojach z prywatnymi łazienkami. WiFi, przestrzeń odpoczynkowa, jadalnia i gabinet to tylko parę dodatkowych zalet!

Wyżywienie

Kuchnia jest każdorazowo dopasowana do grupy. Nasi kucharze zadbają, by przeżycia z projektu były wspominane z dobrym jedzeniem. Zapewniamy śniadania, obiady i kolacje.

Certyfikaty

ECVET Personal

Certyfikat języka hiszpańskiego

Certyfikat praktyk zawodowych Europass

Program kulturalny

Europuente, jako część projektu, przygotowało dużo zajęć, konferencji i aktywności związanych z zapoznaniem się z hiszpańską kulturą i tradycją. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w przystępny sposób, przystosowani do wieku i możliwości grupy.

Kurs hiszpańskiego

Doświadczona i kwalifikowana kadra, w oryginalny sposób, przybliży wam podstawy jednego z najbardziej dźwięcznego języka świata. Nasze lekcje przeprowadzane są w unikatowy sposób, pełny energii, humoru i uśmiechu.